Technika 

Technika

Papier japoński to nieskończona liczba jego odmian. Gładki i szorstki, lśniący i matowy, przeźroczysty i gruby. Do tego barwiony, zdobiony i wykorzystywany do kolejnych technik takich jak np. design. Od stuleci technologia papiernictwa osiąga w Japonii najwyższy poziom. W jej sidła wpadł Rembrandt i Picasso którzy niezwykle cenili sobie jakość i...

Papier japoński to nieskończona liczba jego odmian. Gładki i szorstki, lśniący i matowy, przeźroczysty i gruby. Do tego barwiony, zdobiony i wykorzystywany do kolejnych technik takich jak np. design. Od stuleci technologia papiernictwa osiąga w Japonii najwyższy poziom. W jej sidła wpadł Rembrandt i Picasso którzy niezwykle cenili sobie jakość i właściwości washi. Jak oprzeć się bowiem temu bogactwu faktur i kolorów?

Więcej

Podkategorie

na stronie
1 Recenzja (e)
132,34 zł

Wizytownik. Etui na wizytówki lub karty. Papier ręcznie czerpany washi barwiony laką urushi. design & copyright / Sugihara & Gessner 6,3x9,3 (19,8x9,8) cm Przedmiotem sprzedaży jest jedno etui w kolorze brązowym. Bardzo trwałe i wytrzymałe. Etui będzie wyjątkowym i oryginalnym prezentem. Jego niepowtarzalność i piękno zachwyci każdego.

0 Recenzja (e)
96,40 zł

Kizuki Hosho - papier najwyższej jakości, ręcznie czerpany, wykonywany przez Ichibei Iwano - Żyjący Skarb Narodowy. Skład 100% japońskie kozo.

0 Recenzja (e)
55,93 zł

Kozo Kawairi - dekoracyjny papier ręcznie czerpany. Arkusze wykonywane są z włókien kozo które łączone są z fragmentami nieoczyszczonego łyka, dzięki czemu powstaje oryginalny wzór nieco odmienny na każdej karcie.

0 Recenzja (e)
57,29 zł

Mizutama - dekoracyjny papier o ażurowej strukturze. Wzory przypominające koronkę tworzone są przez spadające krople wody.

0 Recenzja (e)
42,91 zł

Momi - dekoracyjny papier o zmarszczonej powierzchni.

0 Recenzja (e)
91,78 zł

Inden - dekoracyjny papier z charakterystycznym wypukłym wzorem. Lśniąca powierzchnia nadaje arkuszom elegancki i wyrafinowany charakter.

0 Recenzja (e)
49,91 zł

Chigiri washi - dekoracyjny papier, przygotowany do samodzielnego podziału na mniejsze fragmenty, z możliwością ich dalszego zdobienia (malowanie, naklejanie na inne podłoże, tworzenie kolaży).

1 Recenzja (e)
153,76 zł

Notes. Ręcznie wykonany z tradycyjnych materiałów japońskich - papieru washi oraz laki urushi design & copyright / Sugihara & Gessner 21x14,8 (21x29,7)  cm Przedmiotem sprzedaży jest jeden notes w kolorze brązowym. Jest niepowtarzalny i wyjątkowy. Będzie doskonałym prezentem dla osoby ceniącej tradycje i oryginalność. Jest też bardzo funkcjonalny,...

0 Recenzja (e)
116,57 zł

Kizuki Hosho - papier najwyższej jakości, ręcznie czerpany, wykonywany prze Ichibei Iwano - Żyjący Skarb Narodowy. Skład 100% japońskie kozo.

Pokazuje 1 - 9 dz 79 przedmiotów